Стежинами історії

Діловецький дитячий садок розпочав свою роботу в далекі 50-ті радянські роки. Першими вихованцями дитячого садка були діти 1952 року народження. Керівником дошкільного закладу була рахівчанка Оксана Канюс. Дитсадок був розміщений в пристосованому будинку  на теперішній вулиці Марка Бараболі. Перші вихователі були направлені на роботу із Мукачівського педагогічного училища. Це Рошка Ганна Василівна та Халус Ольга Михайлівна.

Пізніше на території села існували два дитячі свдки. Це дитсадок-ясла, в якому були дві групи та дитячий садок на три дошкільні групи. Так було до 1985 року.

В 1986 році був збудований типовий дитячий садок на чотири групи, тобто на 90 дітей. До початку 90-тих років в с. Ділове існувало сім груп дитсадка, виховувалось 150 діпей.

В 1996 році відбувалося скорочення . В нашому селі існувала тільки одна група. Вихователі працювали на неповне навантаження. Тобто шість вихователів по 0.23 ставки.

З 2006 року в дитсадику прицює три групи. Одна ясельна та дві дошкільні. Всі вихователі прицюють по 0,9 ставки. Дані педагоги мають відповідну фахову освіту. Згідно графіку проходять курсову підготовку і атестуються. Колектив дружній. Матеріальна база задовільна.

З грудня 2011 року відкрито четверту групу.

На даний час задіяні одна старша, одна середня , молодша, ясельна групи. Виховується 90 дітей. Навчально-виховним процесом займаються 10 педагогів. Всі мають відповідну фахову освіту, досвід роботи більше 10 років.